Calamus fortior gladio

logo PRACOWNI logo PRACOWNI
przycisk Start w kształcie pióra/stalówki: ogólne informacje o portalu przycisk O firmie w kształcie pióra/stalówki: informacje o firmie przycisk Realizacje w kształcie pióra/stalówki: informacje o zrealizowanych zleceniach przycisk Usługi w kształcie pióra/stalówki: jakie prace można zlecić firmie przycisk Materiały w kształcie pióra/stalówki: materiały do wykorzystania w edycji tekstów przycisk Ebooki w kształcie pióra/stalówki: ebooki w formacie pdf i epub do zamówienia przycisk Antykwariat w kształcie pióra/stalówki: wykaz książek antykwarycznych przycisk Zamówienia w kształcie pióra/stalówki: zamówienia usług, materiałów edytorskich, ebooków, książek antykwarycznych przycisk Kontakt w kształcie pióra/stalówki: kontakt z firmą

Paweł Pachciarek, Quiz. Na każdą porę roku kościelnego

Okładka do ebooka: Paweł Pachciarek, Quiz. Na każdą porę roku kościelnegoOkładka do ebooka: Paweł Pachciarek, Quiz. Na każdą porę roku kościelnego Książeczka ta, przeznaczona przede wszystkim dla dzieci, powstała jako produkt uboczny wieloletniego wydawania pomocniczych materiałów do pism i gazetek parafialnych "image". Zwykle jedna strona każdego numeru była poświęcona dzieciom. Składały się na nią ryciny i teksty nawiązujące do niedziel i świąt roku liturgicznego, krzyżówki, komiksy, zgadywanki, listy. Wszystkie te elementy można znaleźć również w tej książeczce.

Wydawca ma nadzieję, że książeczką tą sprawi wielką radość dzieciom, a dorosłym - zwłaszcza rodzicom, ale i przedszkolankom, katechetom, nauczycielom, różnym liderom grup parafialnych - dostarczy cennej pomocy, która umożliwi im prowadzenie swoich Pociech i swoich Wychowanków przez cały rok liturgiczny, pozwoli przeżyć wspólnie z dziećmi wspaniałe chwile.

Pierwsze, papierowe, wydanie tej książeczki ukazało się w 2003 roku pod tytułem "image-quiz". Obecne, drugie, tym różni się od pierwszego, że zostało opublikowane w formie e-booka, co zapewne stwarza nowe i większe możliwości korzystania z niej, i że wprowadzono nieodzowne poprawki, a nadto pewne ułatwienia, na przykład początkowe litery w przypadku niektórych odgadywanych haseł.

Publikacja jest dostępna w formacie PDF (8,12 MB) i formacie ePUB (6,47 MB).

Podgląd fragmentów w formacie PDF (Quiz. Na każdą porę roku kościelnego).

Cena w formacie PDF: 18 zł; cena w formacie ePUB: 12 zł

Formularz zamówienia


Inne ebooki tego Autora

Okładka do ebooka Religie drogami zbawienia

Omówienie religii, które imiennie wymienia soborowa Deklaracja o stosunku Kościoła katolickiego do religii niechrześcijańskich. Tekst opatrzony jest wieloma dodatkowymi informacjami i wyjaśnieniami, a także ilustracjami.

Religie drogami zbawienia

Okładka do ebooka Sacrum jako przedmiot świadomości religijnej

Praca zajmuje się problemami związanymi (w aspekcie obiektywności i realności) z rozumieniem sacrum jako przedmiotu świadomości religijnej. Takie rozumienie sacrum wydaje się zgodne z intencją klasyków sakrologicznego nurtu religiologicznego.

Sacrum jako przedmiot świadomości religijnej

Okładka do ebooka Zawiłości górnośląskich nazw miejscowych

Aneks ograniczający się do przestawienia historii, czyli pochodzenia i znaczenia, nazw miejscowych wspomnianych przez ks. Stefana Łysika w Krótkim zarysie historii parafii Wielowieś, powiat Gliwice.

Zawiłości górnośląskich nazw miejscowych

Okładka do ebooka Zgadywanki zapałczane

Zbiór zgadywanek zapałczanych - dobra i użyteczna propozycja na przyjemne spędzenie czasu samemu czy w małym gronie przyjaciół, kolegów, towarzyszy wspólnej zabawy.

Zgadywanki zapałczane


Na początek strony      Powrót do Wykazu e-booków i tekstów do pobrania
przycisk Start w kształcie kałamarza: ogólne informacje o portalu przycisk O firmie w kształcie kałamarza: informacje o firmie przycisk Realizacje w kształcie kałamarza: informacje o zrealizowanych zleceniach przycisk Usługi w kształcie kałamarza: jakie prace można zlecić firmie przycisk Materiały w kształcie kałamarza: materiały do wykorzystania w edycji tekstów przycisk Ebooki w kształcie kałamarza: ebooki w formacie pdf i epub do zamówienia przycisk Antykwariat w kształcie kałamarza: wykaz książek antykwarycznych przycisk Zamówienia w kształcie kałamarza: zamówienia usług, materiałów edytorskich, ebooków, książek antykwarycznych przycisk Kontakt w kształcie kałamarza: kontakt z firmą